Zapraszamy aktywne i kreatywne osoby do udziału w programie bezpłatnych staży zawodowych.
Jeśli interesują Cię działania społeczno-kulturowe, chciał(a)byś poznać zasady finansowania organizacji pozarządowych oraz nauczyć się, jak pisać projekty o własne pomysły, nawiąż z nami współpracę! Poszukujemy osób otwartych na nowe doświadczenia, które wesprą naszą działalność własną wiedzą oraz inicjatywą.
 
W ramach stażu nauczysz się, jak pozyskiwać środki finansowe na działania w sektorze pozarządowym, poznasz zasady organizacji i koordynacji wydarzeń o charakterze społeczno-kulturowym, a także zdobędziesz wiedzę na temat ewaluacji i rozliczania projektów.

Oczekujemy, że odpowiedzialnie podejdziesz do powierzonych Ci zadań oraz poświęcisz nam minimum 8 godzin tygodniowo. W zamian oferujemy niebanalne doświadczenia, pakiet szkoleń tematycznych oraz zaświadczenie o odbyciu stażu zawodowego lub praktyk.
 
 
Zgłoszenia (CV oraz list motywacyjny) prosimy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Zapraszamy do współpracy! :)