Szkoła pecjalizuje się w kursach dla dzieci stawiając przede wszystkim na profesjonalizm oraz pozytywną atmosferę okraszane niezliczoną liczbą pomocy dydaktycznych. Kursy organizowane przez Szkołę LA VIDA wspomagane są, między innymi, poprzez: karty obrazkowe, płyty z piosenkami, wierszyki, kolorowanki, gry planszowe, zabawy ruchowe, wycinanki, fiszki, puzzle i wiele innych. Chcąc prowadzić kursy dla najmłodszych należy „zaangażować”” do nauki znacznie więcej niż książki i ćwiczenia. Zajęcia w LA VIDA są wesołe, dynamiczne, kreatywne i efektywne. Już dziś zapytaj o szczegóły.

Pierwsze zajęcia są bezpłatne. Ostateczną decyzję o zapisie można podjąć po pierwszej lekcji. Na zajęcia trzeba jednak dokonać zapisu, przy odpowiedzi na temat wyboru płatności należy zaznaczyć, iż decyzja zostanie podjęta po pierwszych zajęciach. Grupy liczą około 6 osób, powoduje to maksymalną aktywizację każdego kursanta, co pozwala zwiększyć efektywność zajęć. W zależności od wyboru płatności można uzyskać dodatkowe, korzystne rabaty.

Kontakt
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel: +48 697 158 030

www.lavida.edu.pl