Agencja Artystyczna Amphora inspiruje ludzi poprzez kontakt ze sztuką oraz dostarcza im rozrywki poprzez muzykę na żywo.

Edukacja: prowadzi po polsku, angielsku i hiszpańsku warsztaty bębniarskie, panele jazzowe, panele o winie i panele literackie.

Rozrywka: organizuje koncerty zespołu Drumbastic oraz zespołu Indialucia, event Wspomnienie PRLu, Show Karnawał Rio Style i Show Magia Perkusji, promuje Młode Talenty: Angelikę Gaj & Damiana Pietrasika, oferuje: DJ Marco, Wodzireja Marka i Konferansjera Irekatesa.

AKAM jest zespołem inspisujących ludzi, którzy oferują tworzenie imprez publicznych, prywatnych, kameralnych oraz imprez dla firm (zamkniętych/ plenerowych)

Panele i Warsztaty Bębniarskie:

- warsztaty bębniarskie dla dzieci 5-10 lat - Pierwsze kroki na bębnach połączone z nauką hiszpańskiego i angielskiego oraz poszukiwaniem wewnętrznego rytmu i wyobraźni muzycznej u dziecka.

- Warsztaty bębniarskie dla firm

- Warsztaty dla młodzieży i dorosłych - Jak gra samba oraz Rytm i Zabawa

- Warsztaty bębniarskie na wieczór kawalerski i na wieczór panieński

- Warsztaty bebniarskie plenerowe: na pikniki i festyny (dla dorosłych i dla dzieci)

- Panele Jazzowe: Style w Jazzie i Sylwetki Muzyków Jazzowych

- Panele o winie: filozofia i magia wina, porównywanie winnej latorośli do życia i dojrzewania człowieka, dobór wina do posiłków, dobór dla gości, etykietki na butelce , degustacja wina.

- Panele literackie i Promocje Nowości Wydawniczych: Wieczory z poezją polską i hiszpańską, promocje nowych książek.

i wiele wiele innych.


To co wyróżnia Agencję Artystyczną Akademia Amphora to fakt, że zespół ten łączy ze sobą różnorodne warsztaty z róznych obszarów: świata muzyki, literatury czy nauki i języku i kulturze.

AKAM działa na terenie całego kraju ale swoją siedzibę ma w Warszawie.


Agencja Artystyczna Akademia Amphora:
Nika Herman - dyrektor
tel: +48 662 204 810
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

http://akademiaamphora.pl
https://www.facebook.com/AkademiaAmphora/