Bezpośredni dystrybutor Yerba Mate i akcesoriów z Ameryki Południowej.

Yerba mate wyssaliśmy z mater kilka lat temu, do dziś mamy najważniejszy w Europie ośrodek wymiany informacji i handlu. Pracujemy z najlepszymi i jesteśmy grupą ludzi kochających to co robią. Mamy sklep wysyłkowy, zaplecze hurtowe i sklep stacjonarny, piszemy blog i rozwijamy ideę picia mate na koncertach, eventach i ulicach.

Yerba mate od dawna jest naszą pasją. Pijemy ja od lat, dlatego wiemy o niej wszystko i chętnie podzielimy się z Tobą tą wiedzą. Herbata paragwajska, której podstawą jest wysuszony, zmielony ostrokrzew paragwajski, nazywana potocznie yerba mate, posiada właściwości pobudzające i odżywcze, które podbiły już serca ludzi na całym świecie.

Nasz sklep oferuje bogaty wybór gatunków, m.in. yerba mate Taragui, Pajarito i yerba mate Rosamonte, a także akcesoria niezbędne do prawidłowego przygotowania tego jedynego w swoim rodzaju napoju, takie jak bombilla, czyli rurka do picia yerba mate, naczynie matero wykonane z palo santo czy tykwa calabaza. Ten niezwykle bogaty asortyment oraz nasze doświadczenie związane z przygotowywaniem mate jak i rytuałem zwiazanym z naczyniami np. curado gwarantują możliwość pełnego rozkoszowania się jej wszystkimi zaletami.

Pozwól sobie na nowe źródło przyjemności, jakim jest rytuał picia yerba mate. Właściwości, które posiada ten napój sprawią, że poprawi się stan Twojego ciała i ducha. Gatunki yerba mate i erva mate, które proponujemy sprowadzane są bezpośrednio z Ameryki Południowej, co jest najlepszym poręczeniem ich jakości. Znamy plantacje, z których pochodzi nasza yerba mate oraz wiemy w jakich warunkach jest przechowywana, dzięki temu masz pewność zakupu oryginalnego, certyfikowanego oraz odpowiednio przechowywanego produktu. 

Zachęcamy do spróbowania uwielbianych na całym świecie gatunków: Taragui, La Merced , Union Indega, Colon , La Potente , Laranjeiras, a także yerba mate organicznej mate green i wielu innych. Jesteśmy wdzięczni za Państwa opinie o Yerba Mate

www.yerbamarket.com