Bezpośredni dystrybutor Yerba Mate i akcesoriów z Ameryki Południowej

Yerba mate wyssaliśmy z mater kilka lat temu, do dziś mamy najważniejszy w Europie ośrodek wymiany informacji i handlu. Opieramy się na wiedzy plantacji i własnym pracujemy z najlepszymi i jesteśmy grupą ludzi kochających to co robią. Mamy sklep wysyłkowy, zaplecze hurtowe i sklep stacjonarny, piszemy blog , prowadzimy forum i rozwijamy ideę picia mate na koncertach, eventach i ulicach.

Sklep Yerba Mate


Yerba mate od dawna jest naszą pasją. Pijemy ja od lat, dlatego wiemy o niej wszystko i chętnie podzielimy się z Tobą tą wiedzą. Herbata paragwajska, której podstawą jest wysuszony, zmielony ostrokrzew paragwajski, nazywana potocznie yerba mate, posiada właściwości pobudzające i odżywcze, które podbiły już serca ludzi na całym świecie.


Nasz sklep oferuje bogaty wybór gatunków, m.in. yerba mate Taragui, Pajarito i yerba mate Rosamonte, a także akcesoria niezbędne do prawidłowego przygotowania tego jedynego w swoim rodzaju napoju, takie jak bombilla, czyli rurka do picia yerba mate, naczynie matero wykonane z palo santo czy tykwa calabaza. Ten niezwykle bogaty asortyment oraz nasze doświadczenie związane z przygotowywaniem mate jak i rytuałem zwiazanym z naczyniami np. curado gwarantują możliwość pełnego rozkoszowania się jej wszystkimi zaletami .


Pozwól sobie na nowe źródło przyjemności, jakim jest rytuał picia yerba mate. Właściwości, które posiada ten napój, sprawią, że poprawi się stan Twojego ciała i ducha. Gatunki yerba mate i erva mate, które proponujemy, sprowadzane są bezpośrednio z Ameryki Południowej, co jest najlepszym poręczeniem ich jakości oraz pewności, że spełni Twoje oczekiwania. Znamy plantacje, z których pochodzi nasza yerba mate oraz wiemy w jakich warunkach jest przechowywana, dzięki temu masz pewność zakupu oryginalnego, certyfikowanego oraz odpowiednio przechowywanego produktu. Niezwykle istotny jest dla nas fakt, że wiemy z jakich plantacji pochodzi nasza yerba mate, kto na nich pracuje oraz w jakich warunkach.


Zachęcamy do spróbowania uwielbianych na całym świecie gatunków: Taragui, La Merced , Union Indega, Colon , La Potente , Laranjeiras, a także yerba mate organicznej mate green i wielu innych. Jesteśmy wdzięczni za Państwa opinie o Yerba Mate

www.yerbamarket.com