Stowarzyszenie zajmuje się promowaniem Japonii, budowaniem społeczności związanej z Japonią i szeroko pojętą kulturą Japonii, w tym kulturą tradycyjną, jak również "nową kulturą" Japonii a także tradycyjnymi grami japońskimi (go, shogi itp.).

Od kwietnia 2011 do października 2011 członkowie Stowarzyszenia wzięli udział lub zorganizowaliśmy w ponad 25 imprezach, spotkaniach pokazach, eventach związanych z Japonią.

Były to dla przykładu: Noc Muzeów, Wielokulturowe Warszawskie Street Party, Festiwal Gier i Zabaw w Łazienkach, gdzie prezentowaliśmy gry japońskie oraz szereg innych.

Członkowie są na początkowym etapie organizacji stowarzyszenia i każda osoba, która może wesprzeć działalność znajdzie wśród nich miejsce dla siebie.

Raz w miesiącu urządzane jest większe spotkania, poświęcone Japonii. Stowarzyszenie stara się również urządzać imprezy integracyjne, np. wyjazd nad Zegrze, nocne wypalanie raku czy odwiedzanie innych imprez japońskich lub wypad na sushi, które również od czasu do czasu sporządza się w Klubie.

Pomysłów nie ubywa, przeciwnie wręcz, z każdą nową osobą, wstępującą do Klubu, pojawiają się nowe idee i nowe możliwości działania.

"Jeśli więc podoba Ci się nasza działalność, chcesz wspólnie z nami realizować się, swoją pasję, odkrywać nowe rzeczy czy po prostu znaleźć nowych przyjaciół, miło i pożytecznie spędzić czas - śmiało odwiedź nas w Klubie, skontaktuj sie mailowo lub zarejestruj na naszym forum.
Serdecznie Cię zapraszamy! "

Stowarzyszenie Klub Japoński

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel. 504 229 061
 

http://www.klubjaponski.pl/strona.php?id_strony=11