Grupa tancerzy, którzy swoją niegasnącą pasją do salsy chcą dzielić się z innymi, a przy tym w pełni profesjonalna szkoła tańca i formacja salsy.
'Salsa to nie dyscyplina sportowa. Tu nie chodzi o mordercze treningi, ani o to, kto zrobi więcej i szybciej obrotów. Salsa to taniec: feeling, ekspresja, gra dwojga partnerów, montuno i sabor, a przy tym relaks i dobra zabawa. Tym jest dla nas salsa i taką chcemy przekazywać ją innym poprzez prowadzone kursy, warsztaty oraz imprezy i pokazy taneczne.' - mówią prowadzące szkołę trzy instruktorki - Ola Leszczewicz, Kasia Lorkowska i Marysia Szumielewicz - cenione w Polsce i zagranicą, pionierki polskiej salsy.

Szkoła zajmuje się przede wszystkim prowadzeniem kursów salsy, na wszystkich poziomach zaawansowania według specjalnie ułożonego programu, a zajęcia prowadzą jedni z najbardziej doświadczonych instruktorów w Polsce - np. Ola Leszczewicz jest pierwszą polską instruktorką salsy - u niej szkoliło się wielu spośród dzisiejszych instruktorów. W ofercie znajdują się zarówno tradycyjne kursy salsy w parach, jak i kursy tematyczne skierowane do bardziej zaawansowanych salseros.

Montuno Aye organizuje także warsztaty, dzięki którym każdy może wzbogacić swój taniec o nowe pomysły i techniki dzięki zapraszanym specjalnie na warsztaty instruktorom i tancerzom zagranicznym. Na zaproszenie zespołu Montuno Aye do Warszawy na warsztaty przyjeżdżały gwiazdy salsowego światka, m.in. Super Mario, Susana Montero czy Hacha y Machete, aż po takie autorytety jak Mr. Franklin Diaz.

Szkoła organizuje także własne imprezy salsowe i współpracuje z najlepszymi polskimi salsowymi DJami, prowadzi animacje i kursy-startery imprezowe.

W ramach Montuno Aye działa profesjonalna grupa taneczna, specjalizująca się w salsie nowojorskiej. Wielokrotnie była zapraszana do udziału w prestiżowych eventach salsowych, takich jak festiwale czy kongresy w Polsce, Holandii, Belgii i Niemczech. Współpracuje także z firmami, obsługując imprezy zamknięte i wydarzenia kulturalne (pokazy m.in. dla Ery, Millenium, WorldSpan).


INFORMACJE I ZAPISY NA KURSY:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel.: (+48) 515 609 709

Salsa Point
ul.Dzika 4
Warszawa

Ola Leszczewicz - nauka salsy, program kursów, warsztaty taneczne, kizomba:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; 502 522 063


www.on2.com.pl
www.salsapoint.pl
https://www.facebook.com/SalsaPointWarszawa?fref=ts