Stowarzyszenie realizuje idee kreatywnej pracy na rzecz zbliżania kultur i narodów. Jest podzielone na cztery sekcje: literacko-językowo-artystyczną LILEA (literatura, lengua, arte), geograficzno-turystyczną GEOTUR (geografia, turismo), historyczno-polityczną HIPOL (historia, politica) oraz społeczno-kulturalną SOCUL (sociedad, cultura).

Kontakt: 
Maja Zawierzeniec, przewodnicząca, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Konrad Zawodziński, wiceprzewodniczący, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Agnieszka Kaszyńska, sekretarz, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zofia Bliźniak, skarbnik, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.