Stowarzyszenie jest odpowiedzialne za popularyzację japońskiej sztuki tradycyjnej, drogi herbaty, zgodnej z tradycją Urasenke.
 

Stowarzyszenie zostało założone jesienią 1997 roku  przez Iwonę Mroczek-Wardzińską. Obecnie jest odpowiedzialne za organizację różnego rodzaju warsztatów, treningów i spotkań, które dostarczają wiedzę z zakresu drogi herbaty i pozwiązanych z nią zagadnień kulturowych i filozoficznych. Tworzy również nowe miejsca, gdzie obecnie uprawia się sztukę parzenia herbaty.

Kontakt:
ul. Kompasowa 10 m. 39 04-048 Warszawa,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Prezes: Urszula Mach (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
Wiceprezes: Iwona Mroczek-Wardzińska (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
Wiceprezes - Skarbnik: Lidia Kostrzyńska (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Administrator portalu: Robert Maron (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Zapraszamy też na nasze forum: http://www.sunshinkai.org.pl/sunshinkai-forum
http://sunshinkai.org.pl/index.php?s=_kontakt