Wydawnictwo Kwiaty Orientu powstało w 2007 roku. Jego założycielkami są Marzena Stefańska i Edyta Matejko-Paszkowska. Obie ukończyły Filologię Koreańską na Uniwersytecie Warszawskim. Przez wiele lat specjalizowały się w różnego rodzaju tłumaczeniach, pracując dla licznych firm koreańskich i polskich. Ogromne zainteresowanie Koreą oraz miłość do tego kraju sprawiły, że założyły wydawnictwo specjalizujące się w krzewieniu niezwykłej i pełnej tajemnic kultury koreańskiej.

Kwiaty Orientu to pierwsze tego typu wydawnictwo na polskim rynku. W planach wydawniczych ma wszelkiego rodzaju publikacje dotyczące historii, geografii, religii i kuchni koreańskiej. Ważną część zajmują publikacje poświęcone literaturze koreańskiej, w tym także poezji.

Wydawnictwo Kwiaty Orientu współpracuje ze znakomitymi tłumaczami - koreanistami mającymi wszechstronną wiedzę o Korei oraz doświadczonymi redaktorami.


Wydawnictwo Kwiaty Orientu
www.kwiatyorientu.com

Kontakt
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: +48 41 25 24 870

www.facebook.com/pages/Kwiaty-Orientu/179061038803666