Brazylia. Dla jednych spora atrakcja turystyczna, dla innych mityczna kraina bez granic. A Samba? Dla przypadkowych turystów przysłowiowy „szał-ciał”, ale dla rodowitych mieszkańców… to już zupełnie inna historia. Bo samby nie da się opisać. Sambę trzeba zatańczyć!

Chcesz zobaczyć jak robią to najlepsi? Chcesz na własnej skórze poczuć najbardziej gorące rytmy świata? Zobacz mistrzowskie show w wykonaniu Dança Brasil! Dança Brasil to międzynarodowy zespół artystyczny powstały z miłości do latynoskiej kultury. I brazylijskiego słońca... Jego założycielka, Joanna Marków, doświadczenie zawodowe zdobywała u brazylijskich mistrzów tańca, w niekwestionowanej stolicy samby – boskim Rio.

Dança Brasil to najbardziej spektakularne w Polsce latynoskie show taneczno-muzyczne. W bogatej ofercie artystycznej grupy znajduje się nie tylko tradycyjna samba no pé, pokazy capoeira czy oryginalne afro-brazylijskie i afrykańskie rytmy. Dzięki stałej współpracy z zespołem perkusyjnym Miçanga, prowadzonym przez Eduardo Motumbá, widowiska Dança Brasil wzbogacone są o afrykańskie tańce plemienne i autentyczną samba de roda.

Tancerki Danca Brasil występują wyłącznie w oryginalnych strojach sprowadzonych specjalnie z Brazylii. Występujemy na: eventach firmowych, galach, konferencjach, jubileuszach, paradach, dniach miast, piknikach, warsztatach i imprezach integracyjnych, imprezach klubowych (otwartych i zamkniętych), firmowych kursach tańca etc.

Eventy brazylijskie organizujemy od 2001 r., natomiast zespół Danca Brasil istnieje nieprzerwanie od 2005 r. ciesząc się stałym zaufaniem branży eventowej oraz klientów korporacyjnych. Wyznaczamy standardy pokazów brazylijskich w Polsce.
Projekt Dança Brasil swoimi występami uświetnił już wiele programów telewizyjnych, w tym programy sylwestrowe TVP 1 i Canal +, program Manna i Materny w TVP 2, 'Przebojowa Noc', 'Szymon Majewski Show', pokazy dla TVN Style.

Kontakt:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


www.dancabrasil.pl

www.facebook.com/dancabrasilpl?fref=ts

 

 

 

 

 

 

IPAMED artistic agency

Marcin Jagodziński

tel. 608 642 837

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 


www.dancabrasil.pl