Lubisz gry planszowe? A może chcesz poznać nowe i nietypowe planszówki? Miejscem, w którym masz szansę spotkać ludzi pełnych pasji i odkryć w sobie dziecko skore do zabawy jest Fundacja Ludoteka Roszada.

Ludoteka Roszada, założona przez mieszkającego w Polsce Noé Nitota, ma na celu tworzenie przestrzeni, w której można poprzez gry planszowe poznawać nowych ludzi i siebie samego. W czasach, w których coraz trudniej nam obyć się bez telewizora, a dzieci coraz więcej czasu spedzają przed komputerem jest to propozycja jak szukać inspiracji do kreatywnego spędzania czasu.

Ludoteka, oprócz darmowych spotkań, w trakcie których można nauczyć się grać w gry takie jak: Halli Galli, Czarni Piraci, Kukuryku Kwiku Kwiku i wiele innych; na zamówienie organizuje też odpłatnie animację zabawy na przyjęciach urodzinowych czy innych spotkaniach, gdzie gry planszowe i pacynki są mile widziane.

Od kwietnia 2014 roku, dzięki wsparciu uczestników projektu Ludoteka działa jako Fundacja Ludoteka Roszada.

Stała biblioteka gier Ludoteki dostępna jest dla chętnych graczy w Centrum Wielokulturowym przy pl. Hallera. 

Fundacja Ludoteka Roszada
ul. A. Zelwerowicza 2A

Projekt Walizka Fundacji Ludoteka Roszada

https://projektwalizka.com/?fbclid=IwAR2QLb7BVgwaLYuMS4OE5qOqbkgCG-t4mxcDvjwioyaC65eAF-Ud76_hh-cKontakt:
tel.: 794 604 181
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Facebook

https://www.facebook.com/Ludotekaroszada