'From the Depths' (ang. "Z głębokości") jest fundacją założoną przez potomków ocalałych z Holokaustu w celu uwiecznienia pamięci zagłady Żydów w Europie i jej ofiar.

Fundacja, działająca w Polsce, w U.S.A. oraz w Izraelu, pracuje z ofiarami Holokaustu i ich rodzinami z całego świata, aby udokumentować ich historie i przekazać je następnym pokoleniom.

Fundacja współpracuje także z gminami Żydowskimi w Polsce i w Europie przy organizacji różnych wydarzeń i projektów. Pracuje, między innymi, nad projektem 'Matzeva', którego celem jest restauracja macew ze starych, opuszczonych cmentarzy Żydowskich i odzyskanie informacji odnośnie osób pochowanych pod tymi macewami, żeby ich rodziny na całym świecie mogły odnaleźć swoich przodków. 

W kwietniu 2016, w specjalnym wydarzeniu pod patronatem Prezydenta RP, Andrzeja Dudy, Fundacja przyznawała specjalne odznaczenie rodzinom polskich sprawiedliwych wśród narodów świata.

Kontakt:
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

From the Depths:
https://www.facebook.com/ftdepths
https://www.fromthedepths.org

Autor: Daniel Slomka