Urodzony w Meksyku młody, aktywny artysta. Od ponad 10 lat mieszka w Polsce, dokąd przyjechał aby dokończyć studia magisterskie na kierunku biologia i ochrona środowiska. 

Tutaj miał szansę również zgłębić swoją miłość do sztuki, jest obecnie gitarzystą w dwóch zespołach muzycznych, jeden z nich nazywa się Obeha Czarna i gra latynoski rock. Podczas pierwszej wizyty w Warszawie brał udział w spotkaniu Młodych Artystów Meksykańskich. Potem regularnie i czynnie angażował się w projekty Fundacji Inna Przestrzeń i portalu Kontynent Warszawa, m.in. pracując przy takich wydarzeniach i festiwalach jak Wielokulturowe Warszawskie Street Party, Transkaukazja, One Caucasus, Meksykański Dzień Zmarłych czy Forum Polityki Migracyjnej. Wspierał integrację cudzoziemców w zakresie formalnym, podczas wolontariatu w Urzędzie ds. Cudzoziemców czy w Punkcie Info dla Migrantów. Angażował się ponadto w działanie pierwszego w Polsce radia imigranckiego IMI Radio. Jest współzałożycielem fundacji Etc. 


Na Kontynencie można przeczytać jego odważne, zaangażowane politycznie felietony oraz wywiad, którego udzielił w listopadzie 2020 roku.

 Kontakt
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.