Polka, której korzenie sięgają aż do Republiki Południowej Afryki i jednego z najmniejszych państw w Afryce - Swaziland. Tancerka i artystka zajmująca się sztuką użytkową. 

Inspiracje czerpie ze świata i natury, w jej tańcu i sztuce stara się wyrazić siebie i przesłać pozytywną energię. Razem z Ivanem Zagusta - artystą z Białorusi współtworzy projekt ayoba.art, który zajmuje się m.in. projektowaniem i wykonaniem kostiumów do tańca oraz biżuterii, projektowaniem logo oraz stron internetowych w tym festiwalu Afro-house & kuduromania.

Sylwia jest również członkinią grupy tanecznej Mulemba. Współpracuje z wieloma wyjątkowymi i kreatywnymi ludźmi z całego świata, których połączyła pasja i miejsce.  Jako tancerka od lat szkoli się i pracuje z wybitnymi tancerzami z Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii, USA, Brazylii, Angoli, Kongo. Brała lekcje u światowej sławy instruktorów m.in. w Los Angeles, wielu programach telewizyjnych, reklamach oraz wydarzeniach kulturowych promujących taniec. Obecnie główne style taneczne, jakimi się zajmuje to kuduro, afro, afro-house, oraz new style i samba karnawałowa. Z agencją barmańską Flair Play trenuje widowiskową sztukę obsługi barmańskiej, a Adamem Betą szlifuje swój styl taneczny. Lubi się uczyć, podróżować i poznawać inne kultury. Chętnie organizuje i angażuje się w działalność charytatywną. Jej największą pasją poza tańcem i sztuką jest natura, szczególnie zastosowanie technologii energooszczędnych w budownictwie.

Kontakt
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.