Profesionalna rewia taneczna. Energetyczne brazylijskie show z muzyką na żywo. Oryginalne instrumenty, profesjonali muzycy z grupy perkusyjnej Drumbastic oraz piękne tancerki przenioszą w bajeczny świat karnawału. Viva Brasil podejmuje współpracę przy organizowaniu imprez ulicznych, festiwali tańca, imprez firmowych i prywatnych, eventów, koncertów klubowych, festynów, wydarzeń artystycznych i sportowych, happeningów, pikników i spotkań integracyjnych, akcji promocyjnych, dni miast itp.


POKAZY TANECZNE – rewia Viva Brasil:
  • Samba Brazylijska - piękne tancerki w oryginalnych strojach z cekinów i piór rozgrzeją każdą publiczność i wprowadzą gości w prawdziwie karnawałowy nastrój. Ciekawe choreografie oraz niesamowita energia! Niezwykle barwne stroje – spódnice z falbanami oraz turbany z owocami.

  • Pokaz maculele/capoeira – jest to pokaz tradycyjnego tańca afro-brazylijskiego. Taniec przypomina walkę, gdyż tancerze trzymają w rękach krótkie pałki drewniane. Pokaz bardzo żywiołowy z elementami akrobatycznymi.

  • Mambo Cubano – żywiołowy, tradycyjny, a jednocześnie elegancki taniec, który przeniesie wszystkich na ulice gorącej Hawany. Charakterystyczna dla tego rodzaju tańca jest szybka praca stóp i mocne ruchy rąk. Zaletą tego pokazu są również niezwykle barwne stroje – spódnice z falbanami oraz turbany z owocami.

  • Salsa con rumba – gorąca,zmysłowa, a zarazem energiczna i szybka, wprowadzi każdą imprezę w latynoski klimat. Salsa jest popularnym na całym świecie tańcem latyno-amerykańskim o pochodzeniu karaibskim. Czerpie z wielu styli, łącząc elementy rumby i tańców afrokubańskich.Tancerki zaprezentują się w czarnych lub kremowych body ozdobionymi złotymi cekinami i piórkami.


Doskonałym uzupełnieniem pokazów jest animacja taneczna z gośćmi (mini warsztaty) – tancerze prowadzą krótki kurs wciągając do zabawy wszystkich uczestników imprezy

DEMO: http://www.youtube.com/watch?v=II_iKsDN0AI


Zespoł Drumbastic

Nasza muzyka porywa do tańca, zwraca uwagę, jednym słowem nikt nie przejdzie obok niej obojętnie!
Porywające brazylijskie rytmy! Energia rodem z Rio de Janeiro!

Podstawową zaletą zespołu jest to, że jesteśmy mobilni. Grając na bębnach mamy możliwość przemieszczania się, tańczenia i wykonywania choreografii.
Nie potrzebujemy żadnego dodatkowego nagłośnienia. Zespół liczy 4-5 osób.

Jesteśmy elastyczni i otwarci. Show dostosowujemy do wymagań klienta.
Naszę bębny są idealne do zamieszczenia na nich reklamy produktu i łatwe do obrendowania.
Zespół może wystąpić w strojach odpowiednich dla promocji produktu.

DRUMBASTIC - PÓŁFINALIŚCI MAM TALENT 2012
Występ półfinałowy: http://www.drumbastic.pl/web/videodrumbastic/drumbastic-mam-talent-wystep-samba
KANAŁ YOUTUBE: http://www.youtube.com/user/drumbasticpl/videos


Kontakt:

Manager - Kuba Makowczyński
tel. 505 - 210 - 942
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.