Profesjonalna rewia taneczna. Energetyczne brazylijskie show z muzyką na żywo. Oryginalne instrumenty, zawodowi muzycy z grupy perkusyjnej Drumbastic oraz piękne tancerki – to wszystko przeniesie cię w bajeczny świat karnawału.

Viva Brasil podejmuje współpracę przy organizowaniu imprez ulicznych, festiwali tańca, imprez firmowych i prywatnych, koncertów klubowych, festynów, wydarzeń artystycznych i sportowych, happeningów, pikników, spotkań integracyjnych, akcji promocyjnych, dni miast itp.


POKAZY TANECZNE – rewia Viva Brasil:

  • Samba Brazylijska – piękne tancerki w oryginalnych strojach z cekinami i piórami rozgrzeją każdą publiczność i wprowadzą gości w prawdziwie karnawałowy nastrój. Ciekawe choreografie oraz niesamowita energia! Niezwykle barwne kostiumy – spódnice z falbanami oraz turbany z owocami.

 

  • Pokaz maculele/capoeira – jest to pokaz tradycyjnego tańca afro-brazylijskiego, przypominającego walkę wręcz, gdyż tancerze trzymają w rękach krótkie drewniane pałki. Pokaz bardzo żywiołowy z elementami akrobatycznymi.

 

  • Mambo Cubano – żywiołowy, tradycyjny a jednocześnie elegancki taniec, który przeniesie wszystkich na ulice gorącej Hawany. Charakterystyczna dla tego rodzaju tańca jest szybka praca stóp i mocne ruchy rąk. Zaletą tego pokazu są znów niezwykle barwne stroje.

 

  • Salsa con rumba – gorąca, zmysłowa, a zarazem energiczna i szybka, wprowadzi każdą imprezę w latynoski klimat. Salsa jest popularnym na całym świecie tańcem latyno-amerykańskim o pochodzeniu karaibskim. Czerpie z wielu stylów, łączy elementy rumby i tańców afrokubańskich.Tancerki zaprezentują się w czarnych lub kremowych body ozdobionymi złotymi cekinami i piórkami.

 Zespoł Drumbastic

Ich muzyka porywa do tańca i zwraca uwagę, nikt nie przejdzie obok niej obojętnie!
Porywające brazylijskie rytmy! Energia rodem z Rio de Janeiro!

Podstawową zaletą zespołu jest jego mobilność. Muzycy grają na samych bębnach, więc mają możliwość przemieszczania się.
Nie potrzebują żadnego dodatkowego nagłośnienia. Zespół liczy 4-5 osób.

Zespół jest elastyczny i otwarty. Show dostosowuje do wymagań klienta.
Bębny są idealne do zamieszczenia na nich reklamy produktu i łatwe do obrandowania.
Zespół może wystąpić w strojach odpowiednich dla promocji produktu.

DRUMBASTIC dotarli do półfinału Mam Talent 2012!

 
Kontakt:
Manager - Kuba Makowczyński
tel. 505 - 210 - 942
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.