Grupa artystyczna powstała w 2010 roku, założona przez Seana Palmera, jako projekt, mający na celu odkrycie związku pomiędzy głosem i przestrzenią. Projekt nastawiony nie tylko na śpiew, ale także na pracę z partyturami graficznymi, na 'badanie' ich potencjału dla rozwoju młodego chóru, który dopiero kształtuje swój zasób środków wyrazu. Od tamtej pory zespół zaczął rozwijać swoje brzmienie, które obecnie zmierza w bardziej tradycyjne obszary.

Zespół łączy motywy z muzyki klasycznej, dziecięcych programów telewizyjnych, muzyki pop, współczesnych europejskich tekstów i poematów razem z ich własnym, specyficznym podejściem do wokalnej emisji/imitacji/perkusji aby efekty ich pracy zaskakiwały i bawiły.

Powstały w Warszawie, złożony z utalentowanych artystów wokalnych oraz śpiewaków wywodzących się z szalenie różnorodnych dyscyplin wokalnych. Artystów, którzy razem pracują, ćwiczą i występują aby eksplorować i poznawać związek pomiędzy nami, istotami wokalny, a naszym miejskim/wiejskim środowiskiem.

Kontakt
https://www.facebook.com/gre.badanie/about/?ref=page_internal