Urodziła się w 1991 .r w Erewanie, Armenii. Do Polski przyjechała z rodzicami w 1994 r. z powodu trudnej sytuacji gospodarczej i politycznej w swoim kraju, od tamtej pory mieszka w Warszawie.
Swoją miłość do sztuki, zawdzięcza rodzicom, którzy od dziecka zaprowadzali ją na różne kursy, zajęcia i warsztaty: plastyczne, muzyczne, taneczne. Jej pasją jest śpiewanie i języki obce, dlatego zdecydowała się połączyć obie rzeczy i śpiewać piosenki w różnych językach. Sama o sobie mówi:
'Gdy śpiewam utwory w oryginalnych językach, więcej się dowiaduję o kulturze danego kraju i to mnie dodatkowo wzbogaca'.

Ma na koncie występy wokalne m.in  na koncercie charytatywnym dla dzieci w hotelu Hilton; w Społecznym Gimnazjum nr. 20 przy ul. Raszyńskiej 22 w ramach Konkursu Wielokulturowego; na Imprezie MultiKulti w CH Blue City.
Jej drugą pasją jest taniec. Trenowała przeróżne techniki, począwszy od tańca towarzyskiego, skończywszy na tańcach kaukaskich. Przez 2 lata intensywnie trenowała styl Michaela Jacksona 'Jackson Style' u Moniki Bral, który prezentowała w klubie Stodoła, Teatrze Wielkim oraz na wielu imprezach w klimatach MJa.
Obecnie uczy się tańca ormiańskiego u Gayane Kalemdaryan oraz tańca czeczeńskiego u Mowłata Giri-Czerkijewa.
Ponadto współpracuje z Klubem Wielokulturowym, mieszczącym się w Społecznym Gimnazjum nr. 20 na Raszyńskiej, z Tibet House ''Acala'' oraz Fundacją Sam Dżub Ling.
Od roku zajmuje się promowaniem nieznanych, w Warszawie, kultur m.in swojego kraju.
Na codzień studiuje kulturoznawstwo na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Interesuje się kulturą Indii, Chin, Tybetu, Kaukazu, Bliskiego Wschodu, Ameryki Południowej i krajów bałkańskich.
Uwielbia podróżować, najchętniej zwiedziłaby cały świat - marzy jej się podróż do Chin, Indii, Izraela, Argentyny i Australii.Kontakt:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Śpiew po ormańsku