Niesamowite perkusyjne show! Porywające brazylijskie rytmy! Energia rodem z Rio de Janeiro!
Zespół perkusyjny tworzony przez zawodowych perkusistów i profesjonalnych tancerzy. "Drumbastic to nasz, własny rytm, inspirowany duchem samby, sięgający w głąb brazylijskich faweli, wielobarwny, nieokiełznany w końcu wielowymiarowy tak jak my sami.

Tworzymy fuzję wielu gatunków pochodzących wprost z tętniącej energią brazylijskiej samby oraz innych gorących rytmów latynoamerykańskich. Punktem odniesienia jest dla nas także współczesna muzyka rozrywkowa. Stawiamy na różnorodność, która znajduje swoje oparcie rytmach prawdziwego funku czy drum’n’bass. Używamy do tego tradycyjnych brazylijskich instrumentów takich jak: surdo, tamborim, repinique, chocalho, ganza, agogo, caixa czy cow-bell.

Jako zespół dajemy zastrzyk pozytywnej energii. To prawdziwy kop dobrej mocy wyrażony porywającymi rytmami i najlepszymi emocjami. Naszą misją jest dzielenie się pozytywną wibracją, wyrażoną w nieskrępowanym niczym rytmie. Ta różnorodna fuzja, przepełniona pasją i radością grania tworzy naszą tożsamość."

Kontakt
Oferta zespołu oraz rezerwacja terminu pod nr tel. 505-210-942 (Kuba) lub 507-280-829 (Marcin),
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


www.drumbastic.pl
www.facebook.com/Drumbastic