SAMBA ART to zespół taneczny specjalizujący się w tańcach brazylijskich i latynoamerykańskich. Trzonem i załozycielem zespołu jest Jal, mistrz samby brazylijskiej. Jal pochodzi ze wschodniego wybrzeża Brazylii - Alagoas, Maceio. To on jest odpowiedzialny za widowiskowe programy artystyczne grupy.

Jal brał udział w niezliczonej liczbie koncertów, programów tv, konkursów, oraz parad w Rio de Janeiro.

Jako, że Jal pochodzi z tego pięknego, tropikalnego, wypełnionego muzyką i tańcem kraju, SAMBA ART odzwierciedla tę wspaniałą kulturę!

Oprócz samby, Jal wniósł do zespołu również inne piękne, ekspresywne i oryginalne rytmy brazylijskie jak zouk, lambada, danca de boneca, forro, fevo, capoeira. W parze z urodzoną tancerką, Klaudią Łucyk, dają wiele spektakularnych pokazów tańca, w tym wywierającej ogromne wrażenie pokazy lambady akrobatycznej.

SAMBA ART to także piękne, utalentowane, charyzmatyczne, tryskające pozytywną energią tancerki. Każda z nich ma bogatą przeszłość taneczną i mnóstwo medali zdobywanych na światowych i europejskich turniejach. Nasz zespół to nie tylko świetnie dobrani tancerze pod kątem tanecznym ale także osobowościowym.

SAMBA ART odwiedza ze swoim show miasta w całej Polsce, upiększa występami wiele programów telewizyjnych, co więcej, gościliśmy z pokazami samby brazylijskiej i forro w ukochanej Brazylii, we Włoszech, Niemczech, Francji i Anglii.

Miłość do tańca, pozytywne wibracje oraz zjawiskowe, bogate i oryginalne stroje, tworzą spektakularną całość! Nasze pokazy to odbicie lustrzane karnawału w Rio!


Samba Art

www.sambaart.com