Rewia taneczna Samba Paraiso wraz z zespołem perkusyjnym Sambasim, tworzą niepowtarzalną osiemnastoosobową 'Rewię Brazylijską'. Utalentowani muzycy zespołu Sambasim oraz energetyczne tancerki rewii Samba Paraiso przenoszą na pulsujące karnawałowym szaleństwem ulice Rio de Janeiro oraz zachęcają do wspólnej zabawy. 

Samba Paraiso to profesjonalna rewia samby brazylijskiej i reggaetonu. Powstała w 2008 roku w Warszawie i składa się z siedmiu utalentowanych tancerek, które dotychczas uświetniły swoją obecnością wiele imprez prywatnych oraz wydarzeń artystycznych. Choreografie rewii utrzymane są w różnorodnych stylach samby, takich jak: afro samba, axe, carnival, no pe czy samba reggae.

Zespół perkusyjny Sambasim powstał w 2005 r. w Lublinie. Zwany mini baterią z maksymalnym wykopem, już od pięciu lat zapewnia wszystkim miłośnikom samby i nie tylko potężną moc rytmu oraz emocje nie do opisania. Grupa występuje obecnie w 11-osobowym składzie. Gra tradycyjne rytmy afrobrazylijskie (afoxe, congo, coco), sambę uliczną (batucadę), a także rytmy współczesne (drum&bass, charme, samba funk). Daje także pokazy na eventach firmowych, weselach i urodzinach.Samba Paraiso i Sambasim
www.rewiabrazylijska.pl - Wielkie Show taneczno-perkusyjne (Rewia Brazylijska)
www.sambaparaiso.pl - Samba Brazylijska i Reggaeton (Rewia Samba Paraiso)
@sambaparaiso_show_poland (Instagram)