Yoga Terror to międzynarodowy rockowy band powstały w sercu Polski z inicjatywy gitarzysty wietnamskiego pochodzenia Michała Truong (ex Rootwater) oraz perkusisty „Kuczego” (ex Dianoya).

Chłopcy postanowili rzucić wszystko, by zająć się tworzeniem muzyki, która będzie nośnikiem dla rozpierającej ich energii i która uwolni podobną energię w innych. Obecnie skład współtworzą: Zu Pytlińska, utalentowana wokalistka, ceniona tekściarka i charyzmatyczna frontwoman (znana także z formacji Sen Zu), Krzysiek Truong, jego niebanalne riffy i melodyjny wokal oraz Grzesiek Kowalski – demon gitary basowej. Poprzez swoją muzykę i przekaz YOGA TERROR promuje pozytywne nastawienie do życia, otwartość na różnorodność kulturową i tolerancję dla odmienności.

W 2010 r. ukazała się debiutancka EP’ka „Palace Of Cultures”, a utwór „Pałac Kultury” przez kilka tygodni utrzymywał się w czołówce „Turbo Top” Antyradia. Zespół YOGA TERROR zagrał niezliczoną ilość koncertów, dzieląc scenę m.in. z takimi artystami jak Zbigniew Hołdys, Proletaryat, Hunter, Dżem, Lombard, Star Guard Muffin czy Enej, a „elektryczne” i „akustyczne” występy zespołu na żywo spotykają się niezmiennie z uznaniem w mediach i zainteresowaniem w branży muzycznej. Obecnie zespół intensywnie pracuje nad nowymi kompozycjami.

Najważniejsze osiągnięcia:
- I miejsce w konkursie „Have No Mercy”
- I miejsce w IV Warszawskim Przeglądzie Zespołów Rockowych
- I miejsce na festiwalu „Młodzi Zdolni 2010”
- „Nagroda Dziennikarzy” na „Seven Festival 2011”


e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://www.yogaterror.com/
https://www.facebook.com/terroryoga/