Projekt artystyczny założony przez dwoje muzyków Kapeli ze Wsi Warszawa - Maję Kleszcz i Wojtka Krzaka, którzy zainspirowani doświadczeniami koncertowymi zebranymi w ponad 30 krajach, na 4 kontynentach, doświadczyli na własnej skórze jak wiele podobieństw, niezależnie od szerokości geograficznej posiada człowiek jako istota twórcza.

IncarNations to muzyka - poszukiwanie korzeni współczesnych gatunków muzycznych. Już pierwszy projekt odniósł znaczący sukces. Legenda radia BBC - Charlie Gillett umieścił nasz wspólny utwór "Ulica zachodzącego słońca, na składance "World 2006" prezentującej najlepsze dokonania sceny World Music. Utwór nagrany przez Bogdana Loebla, St. Sfrica i Incarnations możecie usłyszeć obok takich gwiazd jak Ali Farka Toure, Amadou & Mariam czy Kronos Quartet. Innym znaczącym sukcesem okazał się projekt IncarNations & Maćko Korba. Pierwszy wspólny występ zaowocował zaproszeniem do Paryża. Mecenasem okazał się sam Tony Gatlif - francuski reżyser nagrodzony Złotą Palmą w Cannes znany z Takich produkcji jak "Vengo" czy "Transylwania".

IncarNations - doświadczenie ponad 15 lat wydawnictwa Kamahuk, znanego dzięki takim wydarzeniom artystycznym jak: legendarną fuzją Jamajczyków i Górali - Twinkli Brothers i Trebuni Tutków, awangardowym spotkaniom Krzysztofa Ścierańskiego i Włodzimierza Kiniorskiego z Rawianami, pierwszym nagraniom Kapeli ze Wsi Warszawa czy znakomitym bluesom klasyka gatunki - Louisiana Red.

IncarNations i projekty w których bierzemy udział, to przede wszystim ludzie. To oni nadają sens wszystkiemu. To w nich sie odbijamy niczym w zwierciadle. Każdy z naszych przyjaciół związany jest z różnorodną pracą artystyczną.


Mistrz Bogdan Loebl - poeta, prozaik, ojciec polskiego bluesa.
Andriej Sun Zaporozec - Ukraina - wokalista
Haddy N'jie - Gambia/Norwegia - wokalistka, poetka,
Becaye Aw - Mauretania/Norwegia/Polska - gitarzysta, wokalista
Mamadou Diouf - Senegal/Polska - poeta, wokalista,
Anders Norudde - Szwecja - muzyk, lutnik
Mario Activator - dub master, bas
DJ Feel-X - mistrz gramofonu, Kaliber 44/Mad Crew
Saadat Sohrab Ladjevardi - Iran/Japonia/USA - muzyk
Maciej Cierlinski - lira korbowa
Krzysztof Owczarek - Cinemanual - aktywne wizualizacje
Agata Balinska - plastyk, grafik
Marek Balinski - grafik, instruktor Kung Fu - Tai Chi stylu Chen


www.incarnations.pl