As Belezas do Brasil to międzynarodowa grupa taneczna składająca się z profesjonalnych tancerek z wieloletnim doświadczeniem w szkołach tańca i rewiach tanecznych. Rewię współtworzą między innymi tancerze z Brazylii, Kenii, Nigerii i oczywiście z Polski m.in. Miss Egzotica 2010 oraz znany brazylijski tancerz i choreograf Andre Mafra. 

 
Zjawiskowe tancerki w przepięknych kostiumach prosto z brazylijskich atelier, tworzą eleganckie, ekscytujące i energetyczne widowisko! 
 As Belezas szkoliły się u słynnych mistrzów tańca m.in. u Carlinhosa de Jesusa w Rio de Janeiro, u Lecio Leala, Xandy Liberato czy Ivana Vasconcellosa de Silva. Obecnie same prowadzą liczne warsztaty w szkołach tańca w całej Polsce.
 
“Ślicznotki” występują od 2007 roku i mają na swoim koncie ponad kilkaset występów, w tym tak prestiżowe jak oprawa artystyczna Wielkiej Gali Liderów Polskiego Biznesu 2013 w Teatrze Narodowym czy występy podczas finału wyborów Miss Egzotica International. Rewia gościła wielokrotnie w programach telewizyjnych, a wraz z Krzysztofem "KASĄ" Kasowskim otwierała polskie eliminacje do Eurowizji 2011. As Belezas do Brasil na stałe współpracują z klubami, obiektami hotelowymi, agencjami eventowymi oraz Ośrodkami Kultury w całej Polsce. 
 

Zjawiskowe tancerki w przepięknych kostiumach prosto z brazylijskich atelier, tworzą eleganckie, ekscytujące i energetyczne widowisko!

 Kontakt
Management: Paweł Kucharczuk
tel.:  +48 692 547 920
e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://asbelezas.pl/?page_id=150
https://www.facebook.com/asbelezas/