Artystka o afrykańskich korzeniach, doskonale już znana polskiej publiczności zarówno jako aktorka, modelka oraz wokalistka.

Odtwórczyni roli Anny Chełmickiej w serialu 'Egzamin z życia' (TVP 2) oraz prezenterka stacji TVN Lingua. Zagrała w znanym serialu komediowym 'Daleko od noszy' oraz w teledyskach takich grup jak Kombi i Flexxip, a także u Roberta Chojnackiego i Piaska.

Jako wokalistka do tej pory związana była głównie ze sceną hip-hop w Polsce. Współpracowała z takimi wykonawcami i grupami jak Mes, Flexxip, 2cztery7 i TEWU. Kompozycja Macieja Zielińskiego 'Love is all around' w wykonaniu Patricii i Barry’ego Salon znajduje się na ścieżce dźwiękowej do filmu 'Dublerzy'.

Gra na fortepianie i komponuje (była uczennica Autorskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu II-ego stopnia), śpiewa i uwielbia tańczyć (taniec nowoczesny, latynoski, hip-hop i step). Biegle włada językiem angielskim i francuskim. Prywatnie - jeździ na łyżwach, snowboardzie, nartach, jeździ na koniach i gra w tenisa.

Kontakt:
https://www.instagram.com/kazadi_official/?hl=pl
www.youtube.com/watch?v=5XWFIJUzNPE
e-mail (muzyka, wydarzenia): Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-mail (praca, social media): Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://www.filmweb.pl/person/Patricia+Kazadi-381717
https://biografia24.pl/patricia-kazadi/