Elena Egorova dysponuje prawdziwie unikatowym głosem, którego skala osiąga ponad trzy oktawy - od barytonu do sopranu. Takie możliwości pozwalają jej swobodnie kierować dźwiękiem, poruszają u widzów całe bogactwo emocji, zaskakują ich, relaksują i oszałamiają.
 Lena mieszka w Polsce od 2005 roku. Szybko nauczyła się języka. Śpiewa sercem, jak przystało na Rosjankę. Ma przepiękny głos oraz niezwykłe poczucie muzyki.

Elena studiowała śpiew solowy w Szkole Muzycznej im. Gniesinych w Moskwie, jest laureatką wielu konkursów i festiwali (Moskiewski Festiwal "Festos" - wyróżnienie "Najlepszy wokal") w Moskwie. Do Polski przyjechała po raz pierwszy w 2002 roku jako solistka zespołu "Magnificat". Kilka lat później Elena była zauważona przez telewizję Polską jako wspaniała wokalistka i nauczycielka emisji głosu i od tego czasu jest stale zapraszana do uczestnictwa w projektach telewizyjnych takich jak "Europa da się lubić", "Kawa czy Herbata" i innych. Ponad to Elena jest nauczycielką śpiewu. 
Sopranistka zaśpiewała około 300 koncertów muzyki klasycznej w całej Polsce. Każdy występ to zachwyceni słuchacze, pytający o następne koncerty i płytę.


Kontakt:
http://www.egorova.pl
Dane kontaktowe Warszawa: 
Tel.: (+48) 508 444 264;
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
https://www.facebook.com/sopranElenaEgorova/about

Dane kontaktowe Moskwa: 
Tel.: (+7) 917 577 19 48;
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szkolenia, Warsztaty, Rozwój Osobisty
MUZKA Elena Radzimowska (Egorova)
01-633 Warszawa, ul. Gdańska 2/108