Tancerka i choreografka, założycielka pierwszej w Polsce rewii tańca arabskiego. Urodziła się w Syrii, w niewielkim miasteczku Idlib niedaleko Aleppo. Naukę tańca zaczęła w rodzinnym kraju, a następnie kontynuowała w Libii, gdzie mieszkała do 1995 roku. W Libii studiowała m.in. styl łączący taniec egipski z marokańskim. Pierwszy raz publicznie wystąpiła w wieku 17 lat. W 1996 roku przyjechała do Polski, gdzie propaguje taniec i kulturę arabską.

W Polsce występuje od 1999 r. Prowadzi zarówno kilkudniowe kursy, jak i stałe zajęcia, gdzie uczennice w ciągu co najmniej dwóch lat uczą się nie tylko techniki, ale i kobiecości, o której w dzisiejszych czasach można łatwo zapomnieć. Najbardziej uzdolnione tancerki występują w rewii orientalnej. Jest również autorką choreografii pierwszego w Polsce spektaklu arabskiego tańca brzucha "Tajemnica Księżniczki" PREMIERA odbyła się 3 czerwca 2005 roku.

Najważniejsze osiągnięcia to: "Projekt Arabski Pępek", oraz cykliczny projekt klubowy "Ostatnia Noc Szehrezady". Wielokrotnie podziwiana podczas występów na tzw. dużej scenie: "Festyn archeologiczny w Biskupinie2001","Warszawski Tydzień Wielokulturowy 2002 - 03", "Dzień uchodźcy 2001 - 04" i festiwale kultury arabskiej min. w Słupsku i w Toruniu, akcji "Pomóżmy Dzieciom Godnie Żyć" oraz prowadzi stała współpracę z portalem www.arabia.pl. Występowała też na wielu imprezach zamkniętych dla świata polityki i biznesu.

Szkoła Tańca RIVIERA - Centrum
tel. 22 234 98 98,
kom. 605 056 056
kom.535 013 729
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ul. Waryńskiego 12
Metro Politechnika

Szkoła tańca RIVIERA - Ursynów
kom. 607 955 995
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
ul. Dembowskiego 1
Metro Stokłosy