Brazylijka, tancerka, instruktorka tańca, choreografka i reżyserka spektakli karnawałowych. Znana z wielu występów tanecznych, programów telewizyjnych (Taniec z Gwiazdami, Idol, Orzeł czy Reszta, Pytanie na Śniadanie, Kawa czy Herbata oraz licznych audycji radiowych). Od najmłodszych lat występuje na karnawałowych pokazach podczas słynnych na cały świat corocznych prezentacji szkół samby w Rio de Janeiro. Taniec ma we krwi.

Adriana od 4 roku życia związana jest ze światem tańca i karnawałem. W wieku 6 lat po raz pierwszy w życiu wzięła udział w największym spetaklu na świecie - paradzie karnawałowej w Rio de Janeiro i od tego czasu uczestniczy w niej corocznie. Jest autorką wielu choreografii, które automatycznie stały się wzorcem i kanonem samby i axe dla innych zespołów, tancerzy i nauczycieli tańca. Projektantka strojów karnawałowych. Przez 14 lat pobytu w Polsce wykształciła wielu tancerzy i instruktorów tańca obecnych dzisiaj na polskich estradach i w salach szkół tańca 

Założycielka pierwszego oryginalnego brazylijskiego zespołu samby w Polsce - „Samba Axe Bahia” obecnie „Samba Brasil Show”.
 

Kontakt:
tel.: 605839950
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

www.sambabrasil.pl