Lilit Hayrapetyan to "człowiek orkiestra". Dyrektor artystyczny, stylistka oraz projektantka mody. Urodziła się i wychowała w Armenii. Od młodzieńczych lat fascynowała ją szeroko rozumiana sztuka.

Początkowo inspiracje czerpała z kultury i tradycji Armenii. Zwracała szczególną uwagę na rzeźbę, sztuki wizualne oraz projektowanie ubioru. Studia na Akademii Sztuk Pięknych w Erywaniu dały jej solidne wykształcenie, które do dzisiaj wykorzystuje w swoich pracach.
Karierę zawodową rozpoczęła pod koniec studiów w popularnym Triadastudio. To właśnie tam zyskała obszerną wiedzą na temat technologii 3D i wykorzystywaniu jej w sztuce. Po dziesięciu latach pracy Lilit została zaproszona do Los Angeles przez popularne Design Studio, Prologue.
Obecnie pracuje dla Psyop jako dyrektor artystyczny oraz projektantka 3D.
Jak sama powtarza, jednymi z rzeczy, które lubi najbardziej, są poranki w Armenii i czarna kawa.

Lilit współpracowała przy tworzeniu filmów, kampanii reklamowych oraz wydarzeń takich jak: Sherlock Holmes, Spider Man, Saga Zmierz, Nagrody Muzyczne MTV, Nike, Panasonic, Mazda, Audi.

Kontakt:
e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://www.lilithayrapetyan.com/Info-contact