Prof. klin. lek. med. Enkhjargal Dovchin to specjalistka od akupunktury i medycyny naturalnej. Lekarz internista po studiach medycznych i specjalizacji na kierunku medycyna naturalna.

Studiowała w Mongolii, Chinach i Rosji. Ma duże doświadczenie z zakresu akupunktury, akupresury i ziołolecznictwa. 
Dnia 18 czerwca 2010 r. dr Dovchin otrzymała tytuł profesora klinicznego za wieloletnią pracę, wzorową postawę oraz rozpowszechnianie w Polsce metod medycyny naturalnej.

Niezwykły talent oraz pasja ratowania życia doprowadziły Enji na szczyty - jako jedna z 3 wyróżnionych osób została przyjęta pod skrzydła mnicha buddyjskiego. Mistrz przekazał jej całą wiedzę o ziołolecznictwie tybetańskim zdobywaną przez dziesiątki pokoleń.

Enkhjargal kończy studia i zdobywa tytuł lekarza medycyny naturalnej. Wszechstronne wykształcenie, zarówno w dziedzinie lecznictwa akademickiego jak i niekonwencjonalnego, przynosi jej w 1993 roku ofertę pracy lekarza głównego w największym Centrum Akupunktury w Mongolii. Kariera Enkhjargal Dovchin błyskwicznie się rozwija, osiąga ogromne sukcesy w diagnozowaniu oraz leczeniu chorych. Polecona przez swojego mistrza Enji przyjmuje w 1996 roku stanowisko nauczyciela w Szkole Akupunktury i Naturalnych Metod Leczniczych w Khukh Chot w Chinach (w chwili obecnej szkoła przeniesiona do Pekinu).
Rok 2000 staje się dla Enji przełomowym, od tej pory bowiem zaczyna się jej przygoda z Polską. Przybywa do naszego kraju na zaproszenie pewnej bogatej pacjentki, która finansuje koszta podróży i pobytu. Los przynosi pani doktor kontrakt z firmą produkującą mieszanki ziołowe i w ten sposób lekarka osiedla się w Polsce.

Już ponad dziesięć lat Polacy mogą korzystać z usług doktor Enkhjargal Dovchin, za którą stoi ogromna wiedza i doświadczenie. Przyjmuje w swoim Gabinecie Medycyny Tybetańsko-Mongolskiej w Warszawie oraz na wizytach wyjazdowych.
Aktualne terminy przyjęć znajdziesz na: www.akupunktura.uk, www.enji.pl

Godziny otwarcia: 
pon-pt. 9:00-19:00

Kontakt:
tel.: 607 489 251. 
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Gabinet Medycyny Tybetańsko-Mongolskiej
ul. Czerniakowska 28A

www.enji.pl