Prof. klin. lek. med. Enkhjargal Dovchin to specjalistka od akupunktury i medycyny naturalnej, lekarka internistka po studiach medycznych i specjalizacji na kierunku medycyna naturalna. Ma duże doświadczenie z zakresu akupunktury, akupresury i ziołolecznictwa.

Enkhjargal studiowała w Mongolii, Chinach i Rosji i zdobyła tytuł lekarza medycyny naturalnej. Wszechstronne wykształcenie zarówno w dziedzinie lecznictwa akademickiego, jak i niekonwencjonalnego, pozwoliło jej w 1993 roku podjąć pracę lekarza głównego w największym Centrum Akupunktury w Mongolii. Kariera Enkhjargal Dovchin rozwijała się błyskawicznie, lekarka odnosiła ogromne sukcesy w diagnozowaniu oraz leczeniu chorych. W 1996 roku przyjęła stanowisko nauczyciela w Szkole Akupunktury i Naturalnych Metod Leczniczych w Khukh Chot w Chinach (w chwili obecnej szkoła przeniesiona do Pekinu).

Przełomowy okazała się jednak rok 2000, od tamtej pory bowiem zaczyna się jej przygoda z Polską. Przybywa do naszego kraju na zaproszenie pewnej bogatej pacjentki, która finansuje koszta podróży i pobytu. Los przynosi pani doktor kontrakt z firmą produkującą mieszanki ziołowe i w ten sposób lekarka osiedla się w Polsce.
Już od ponad dwudziestu lat Polacy mogą korzystać z usług doktor Enkhjargal Dovchin, za którymi stoi ogromna wiedza i doświadczenie. Przyjmuje w swoim Gabinecie Akupunktury i Medycyny Wschodu na ulicy Czerniakowskiej 28A.

Dnia 18 czerwca 2010 r. Enkhjargal Dovchin otrzymała tytuł profesora klinicznego za wieloletnią pracę, wzorową postawę oraz rozpowszechnianie w Polsce metod medycyny naturalnej.


Aktualne terminy przyjęć znajdziesz na: https://gabinetakupunktury.warszawa.pl/o-nas/ 

Godziny otwarcia: 
pon-pt. 9:00-19:00

Kontakt:
tel.: 607 489 251. 
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Gabinet Medycyny Tybetańsko-Mongolskiej
ul. Czerniakowska 28A

https://gabinetakupunktury.warszawa.pl/o-nas/ 

Facebook