Andriy pochodzi z Krzywego Rogu, gdzie studiował i mieszkał do 2016 roku. W 2010 roku ukończył Państwowy Uniwersytet Pedagogiczny w Krzywym Rogu na kierunku Psychologia Praktyczna. Po studiach pracował jako psycholog w szkole oraz w organizacji pomagającej osobom chorym na HIV. Od 2016 roku mieszka w Warszawie i praktykuje praktykę psychologiczną (w tym online). Uwielbia pomagać ludziom i poprawiać życie swoich klientów poprzez terapię.

W 2018 roku we współpracy z Domem Ukraińskim prowadził projekt „Przyjaciele” – cotygodniowe spotkania, na których uczestnicy opowiadali o życiowych trudnościach i sposobach ich przezwyciężania, wspierali się nawzajem, a Andrzej dawał im rekomendacje z perspektywy psychologa.

Andrijowi marzy się stworzenie szkoły „Życie” – miejsca, w którym każdy będzie mógł nauczyć się budować harmonijne relacje, być szczęśliwym, dążyć do celu i poznawać życiową mądrość.

Główne kierunki pracy Andrija jako psychologa praktycznego:
1. Znalezienie swojego celu w życiu
2. Poprawa relacji między partnerami
3. Budowanie pełnoprawnej osobowości

Kontakt:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
+48 669 309 092
www.andrei-sasov.com