Języki orientalne są najważniejszą propozycją w tej szkole. Jest to piersze tego typu miejsce, które specjalizuje się w tak szerokim obszarze językowym.

Nauka języków orientalnych bywa trudna i wymaga wysiłku. W Centrum ważnym elementem nauczania jest motywacja i widoczne postępy, które zachęcą do szlifowania swoich umiejętności. Nauka odbywa się długofalowo i według tych samych wysokich standardów, według których uczy się najpopularniejszych języków europejskich. Lektorzy to absolwenci studiów orientalistycznych, znające doskonalne język i pracujące z nim na co dzień. W ofercie są również zajęcia z native-speakerami.


W szkole można się uczyć takich języków jak: j. gruziński, j. rosyjski, j. arabski, j. turecki, j. hebrajski, j. perski, j. hindi, j. urdu, j. paszto, j. chiński, j. japoński, j. koreański. Szkoła znajduje się w sercu Warszawy.

Kierunek Wschód to również miejsce spotkań i wymiany doświadczeń dla osób zainteresowanych prywatnie lub zawodowo szerokim orientem. Mają miejsca warsztaty, pokazy filmowe oraz spotkania podróżników. 

Centrum Językowe - Kierunek Wschód
ul. Żurawia 43, lok. 405

Kontakt:
tel.: 502 904 709
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.