Salon masażu tajskiego, dyplomowany personel z Nepalu Salon masażu Tajski Sen oferuje masaże wykonywane przez profesjonalny personel terapeutki z Nepalu.

Zjawisko relaksu jest opozycyjną reakcją do zjawiska stresu, zarówno na poziomie fizjologicznym, jak i psychicznym.

Warto zatem skorzystać z oferty Naszego profesjonalnego salonu masażu w którym wykwalifikowane terapeutki z odległej Azji pomogą Państwu złapać chwilę oddechu i odnaleźć równowagę!

Regularne masaże pomogą Państwu zmniejszyć napięcia mięśniowe, oczyścić ciało z zalegających toksyn, które są wynikiem codziennej dawki stresu! Dla Nas najważniejszy jesteś Ty i Twoje samopoczucie, dlatego stawiamy na: czystość, higienę, intymność i komfort...
W naszej ofercie znajdziecie Państwo klasyczny masaż tajski, masaż z olejkami aromatycznymi, masaż stemplami, masaż stóp i nóg, masaż pleców, ramion, głowy, masaż tajski twarzy i głowy, masaż czekoladowy, masaż miodem, ciepłymi olejkami, ciepłym olejem kokosowym, masłem shea, sportowy, wyszczuplający, dla kobiet w ciąży i po ciąży oraz tajskie egzotyczne rytuały czyli połączenie peelingu ciała oraz masażu z olejkami aromatycznymi m.in. malinowa rozkosz, jabłkowe orzeźwienie, morska bryza oraz ucieczkę do raju...

Pracujemy od wtorku do niedzieli w godzinach od 10.00-22.00 salon mieści się tuż przy wyjściu z metra Kabaty, istnieje możliwość zakupu karnetów upominkowych dla Najbliższych Osób na wybrany rodzaj masażu lub pakiet zabiegów.

Tajski Sen
ul. Wańkowicza 1
Warszawa Ursynów

Kontakt
tel. 504040157

 www.tajskisen.pl