W ofercie sklepu można odnaleźć produkty pochodzące z Anglii, Szkocji i Irlandii. British shop sprowadza produkty spożywcze, kosmetyki, gadżety i ubrania popularnych marek. Usługa BringForMe umożliwia sprowadzenie produktów na zamówienie a sklep internetowy zrobienie zakupów bez wychodzenia z domu.

Naszą działalność rozpoczęliśmy w Maju 2009 roku otwierając sklep stacjonarny w Warszawie. Ze względu na rosnące zainteresowanie oraz popyt na towary z Wielkiej Brytanii już w 2010 roku uruchomiliśmy nasz sklep internetowy.

Wszystkie produkty są oryginalne, oferowane na rynku Brytyjskim i bezpośrednio sprowadzane przez Nas z Wielkiej Brytanii. W naszej ofercie, stale wzbogacanej o nowe produkty, znaleźć można szeroką gamę artykułów spożywczych, kosmetyków, dodatków do domu, zabawek i wielu innych.

Oferujemy oryginalne i raczej niespotykane w kraju produkty, które między innymi świetnie nadają się na nietuzinkowe prezenty. Oferujemy również wybrane artykuły między innymi ze Stanów Zjednoczonych, Australii, Francji oraz Afryki Południowej. Zdajemy sobie jednak sprawę, że zapotrzebowanie oraz zróżnicowanie potrzeb jest wielkie, dlatego wychodząc  naszym Klientom naprzeciw, znajdujemy oraz sprowadzamy dowolne produkty spoza naszej oferty na życzenie Klienta poprzez usługę BringForMe.


Kontakt:
tel. 692 240 804
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny otwarcia:
pon. - pt.: 11.00 - 18:00
sob.: 11:00 - 15:00
(za wyjątkiem Świąt i innych dni wolnych od pracy)


British Shop in Warsaw
ul. Emilii Plater 12

https://m.facebook.com/BritishShopInWarsaw/?locale2=pl_PL 

www.britishshop.pl