Akademia FlamencoArte to nowoczesna szkoła tańca flamenco, która zajmuje się promowaniem kultury i obyczajów Hiszpanii oraz edukacją w zakresie wartości płynących z tańca flamenco.


Założycielka Akademii FlamencoArte Nadia Mazur zdobyła wykształcenie w szkole flamenco w Sewilii i od 2010 roku prowadzi regularne zajęcia tańca flamenco w Warszawie i 6 miastach Polski, koncertuje, a ponadto jest również założycielką Teatru Tańca FlamencoArte. Kadra Akademii FlamencoArte to znakomici artyści i doświadczeni pedagodzy. 

Akademia zaprasza dorosłych na kursy tańca flamenco na wszystkich stopniach zaawansowania – od lekcji dla początkujących aż po grupy dedykowane dla instruktorów tańca i profesjonalnych wykonawców sztuki flamenco.
Jest i program nauki tańca flamenco dla najmłodszych - dzieci od 5 roku życia podczas tańca zdobywają wiedzę na temat flamenco i akcesoriów tanecznych a także poznają różne ciekawostki.

Oprócz kursów tańca flamenco organizuje cykliczne warsztaty śpiewu flamenco, gry na gitarze, technik perkusyjnych we flamenco (cajon/palmas), rytmu flamenco, a także bezpłatne pokazy filmowe, kiermasze, pokazy taneczne.

Wszystkim, którzy dopiero rozpoczynają naukę tańca, Akademia zapewnia pozytywną energię i przyjazną atmosferę, sprzyjającą rozwojowi zainteresowań sztuką flamenco, a także wspólne fiesty, nie tylko w rytmach flamenco! Pasjonaci natomiast mogą spodziewać się najwyższego poziomu nauczania oraz wsparcia w rozwoju m.in. poprzez organizację występów kursantów, koncertów i warsztatów z gwiazdami flamenco.

Kontakt:
tel.: 509 436 080, 888 308 147
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Akademia FlamencoArte
ul. Smulikowskiego 4a, V piętro

Facebook
www.flamencoarte.eu