Sklep "Kosher" działa przy Warszawskiej Gminie Wyznaniowej  Żydowskiej. Ogólny nadzór nad nim sprawuje Michael Schudrich rabin Warszawy i naczelny rabin Polski. Mieści się podziemiach budynku Synagogi Nożyków. Oferuje szeroki wybór żywności koszernej, a także przedmioty kultu religijnego, książki o tematyce judaistycznej, płyty i kasety oraz kosmetyki wytwarzane na bazie minerałów z Morza Martwego. Oferowane produkty można kupić na miejscu lub w sprzedaży wysyłkowej (realizowane są zamówienia z całej Polski).

Wszystkie dostępne w sklepie artykuły spożywcze mają certyfikaty koszerności. Można tu kupić mięso i wędliny (glatt kosher pod nadzorem Beth Din Johannesburg), przetwory rybne i warzywne, sery, pieczywo (m.in. chałki i bułki wrocławskie Pas Israel), słodycze i napoje. Pełna lista produktów i cennik na stronie.

Sklep przyjmuje zamówienia na produkty koszerne dostępne w kraju i zagranicą oraz na gotowe koszerne dania tradycyjnej kuchni żydowskiej (realizowane są zamówienia indywidualne i grupowe). Można zamówić także przedmioty kultu religijnego. Lista koszernych produktów, które można kupić w polskich sklepach dostępna na portalu Społeczności Żydowskiej w Polsce.

Sklep "Kosher" - kontakt:
ul. Twarda 6
tel. 652 34 32
www: http://kosher.com.pl/
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Facebook: Sklep Koszerny Kosher