Masz ochotę na niecodzienną herbatę rodem z Tajwanu? Zajrzyj do Bubble tea 7 i przekonaj się jak może wyglądać herbata. 

W Bubble Tea 7 poza tymi klasycznymi odmianami (20 różnych smaków do wyboru) można dostać również, popularne w Europie i Stanach Zjednoczonych, Bubble Milkshake’i, czy też napoje na bazie jogurtu (bez herbaty).  

Klasyczne bubble tea to napoje na bazie zdrowych herbat – zielonej lub czarnej – występujące w dwóch odmianach: owocowej (z dodatkiem syropu owocowego) lub mlecznej. 

Kluczowe w bubble tea są dodatki. Choć pierwotnie nazwa bubble odnosiła się do pianki, która powstaje na górze napoju po shake’owaniu w shakerze, obecnie to właśnie z nimi kojarzona jest ta nazwa. W ofercie Bubble Tea 7 dostępne są cztery różne kategorie dodatków:
Od niedawna są również w ofercie niezwykle popularne w Hongkongu napoje na bazie kawy z kuleczkami tapioki!
 
Kuleczki tapioki – najbardziej klasyczny dodatek do bubble tea, konsystencją przypominający nasze żelki. Robi się je ze słodkich ziemniaków, korzenia manioku oraz brązowego cukru;
 
Boba Bomba – kuleczki wypełnione w środku sokiem owocowym, które pękają w ustach, dostępne w sześciu owocowych smakach;
 
Nata de Coco – galaretki kokosowe
 
Żelki z miąższu kokosa (nie zawierają żelatyny) o wielu różnych smakach;
 
Tajemnica sukcesu bubble tea tkwi w poniekąd nieograniczonej puli możliwości skomponowania własnego napoju. Można mieszać smaki herbat, dobierać dodatki i za każdym razem uzyskać trochę inny napój.
W Bubble Tea 7 poza niezliczoną kombinacją smaków, ważne jest też jakość produktów. 

Bubble Tea 7:
ul. Chmielna 4
Godziny otwarcia:
pon-czw.: 10.00-23.00

pt.-sb.: 11.00-23.30

nd: 11.00-23.00

Telefon: 888 999 889
e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
https://www.facebook.com/bubbletea7/