ASIANA to pochwała form, kolorów i aromatów rodem z Azji, a w szczególności z Indii, Malezji oraz Indonezji. Produkty oferowane w galerii czerpią swą oryginalność ze źródeł tego kontynentu i zapraszają do mieszanki z europejskim stylem pełnym eleganckiej prostoty.

W ofercie znajdują się egzotyczne (przede wszystkim indyjskie) meble kolonialne z drewna, rattanu, pędów bananowca oraz szeroki wybór elementów dekoracji wnętrz jak misy, obrusy, narzuty, rzeźby, obrazy oraz inne niezliczone przedmioty sztuki użytkowej. Wiele z nich dostępnych jest również na indywidualne zamówienie klienta – co czyni ofertę galerii jeszcze bardziej wyjątkową. Oferuje też meble kolonialne na dowolny wymiar. Do produkcji mebli 'na miarę' ASIANA używa głównie drzewa różanego (potocznie zwanego palisander), natomiast na życzenie można również użyć drewna tekowego, akacji indyjskiej lub drewna mango.


Kontakt:
ASIANA - meble kolonialne
ul. Poniatowskiego 7
05-080 Izabelin k/Warszawy
tel. +48 502 27 60 80,   +48 602 236 337
e
-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny otwarcia:
wtorki i czwartki: 11.00 - 15.00
Prosimy o kontakt przed planowaną wizytą – obecnie pracujemy zdalnie.
https://www.asiana.pl