Restauracja z tradycyjną kuchnią oferującą dania z różnych regionów Włoch. Nad autentycznością potraw czuwa szef kuchni - pochodzący ze słonecznego Neapolu Gianluca Bellere, a dla wzmocnienia Państwa kulinarnych doznań sommelier przygotował bogatą kartę win. Na szczególną uwagę zasługuje szeroki wybór Toskańskiego Chianti spod znaku czarnego koguta .


Lokal jest usytuowany jakby w kamienistej jaskini, lecz niezwykle ciepłej i delikatnej.
Bacio jest nie tylko miejscem, gdzie można spożyć wyśmienity posiłek, ale również odpocząć, uciec od życia codziennego – tutaj zgiełk miasta po prostu nie dociera. Cztery pomieszczenia, oddzielne dla palących i niepalących, różną się między sobą elementami wystroju oraz dodatkami – goście mogą odpoczywać w niezwykle nastrojowej sali; mogą wybrać salę wbudowaną w konwencję kamienną ze złocistymi dodatkami miki oraz lampionów lub udać się do najbardziej radosnego miejsca w lokalu, w którym znajduje się w piękny piec kaflowy.
Dla spragnionych intymności jest specjalne pomieszczenie, otoczone lustrami, które można zamknąć, odcinając się w ten sposób od reszty lokalu – w miejscu tym może zmieścić się do 10 osób, a w całej restauracji – około 80. Nasza restauracja jest oczywiście klimatyzowana i przystosowana do tego, aby goście czuli się komfortowo przy każdej pogodzie.

Kontakt:
Tel.: 22 626 83 03
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Bacio
ul. Wilcza 43

www.bacio.pl
Facebook