Restauracja Tel-Aviv by FoodDesigners jest namiastką izraelskiego klimatu i otwartości. Powstało z inspiracji Tel-Avivem - miastem, które powstało z marzeń o nowoczesnym, otwartym i tryskającym energią miejscu. Miasto, które wyrosło na piaszczystych wydmach nad Morzem Śródziemnym i po stu latach swojego istnienia jest nigdy niezasypiającym centrum artystycznego życia Izraela.

Restauracja jest wielokulturowym miejscem, gdzie Izraelczycy i Irańczycy razem palą sziszę, można posłuchać sefardyjskiej muzyki, zjeść świeży humus i napić się marokańskiej herbaty lub pysznego wina prosto z Galilei. Miejscem, gdzie świetnie się czują wegetarianie, rodzice z dziećmi, seniorzy, cykliści, bundowcy i pejsaci, geje i hetero, bogobojni i ateiści, prości, krzywi i zieloni. Ci w paski i w kratkę też.

Jak twierdzą właściciele - Tel-Aviv jest miejscem bezpretensjonalnym. Nic nie jest glamour, nie ma door selection ani VIP section. Jest przyjaźnie, kolorowo, pysznie. Co warto podkreślić - jest to jedyne w Warszawie miejsce serwujące koszerne jedzenie, vege only.

Tel-Aviv - kontakt:
ul. Poznańska 11, al. Niepodległości 142 a, Zwycięzców 21, Postępu 5, Klimczaka 15, Elektrownia Powiśle, Galeria Młociny
tel: 22 621 11 28
www: http://telaviv.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/tel.aviv.cafe