Mająca swoje początki we wczesnych latach dziewięćdziesiątych, a będąca placówką oświatową od 1994 roku, Academia de la Lengua jest szkołą, która wychodzi naprzeciw oczekiwań swoich słuchaczy. Swoją odmienność Academia zawdzięcza idei 'bez kultury nie ma mowy', która jest mottem przewodnim szkoły i ma swoje odzwierciedlenie w procesie nauczania wszystkich języków nauczanych w Academii. Academia, poza zajęciami z zakresu języków obcych, oferuje także kursy tańca (salsa, capoeira, flamenco, samba brazylijska) czy warsztaty kulinarne.

W ramach działalności edukacyjnej, Academia dba o rozrywkową kondycję swoich słuchaczy i zaprasza na co semestralną Fiestę de la Lengua - imprezę, na której zarówno słuchacze jak i niezrzeszeni goście Academii mają okazję spróbować egzotycznych potraw, zaśpiewać na amatorskiej scenie karaoke, poruszać się w gorących rymach muzyki latynoamerykańskiej oraz wziąć udział w losowaniu nagród.
Ponadto, w trakcie kursów językowych Academia zaprasza na warsztaty kulinarne odbywające się raz w semestrze ramach kursu, prowadzone przez lektora uczącego daną grupę językową. Jako bonus, każdy słuchacz Academii ma prawo do zniżki przy zapisie na kursy tańców latynoamerykańskich oraz flamenco, które także stanowią jeden z elementów oferty proponowanej przez Academię.

Kontakt:

  • Tel: (022) 828 10 21, (022) 826 29 39
  • fax: (022) 826 18 09

godz. otwarcia: pon.-pt. 9-19, sob. 9-14


Academia De La Lengua
ul. Chmielna 7/9
00-021 Warszawa

https://mapa.targeo.pl/academia-de-la-lengua-chmielna-7-9-00-021-warszawa~5517865/wiecej/adres