Zapraszamy na spotkanie z hawajską filozofią życia i hawajskimi sposobami pracy z ciałem, na jedyne w swoim rodzaju spotkanie z samym sobą. Poznaj praktyczną filozofię hawajskich szamanów i uzdrowicieli, koncepcje które pozwolą przekroczyć ograniczające nas przekonania, by w stanie wewnętrznego spokoju i mądrości, móc żyć w miłości, radości i obfitości.

 
Szkoła Moc Aloha oferuje:
  • kursy tańca Hula (popołudniowe oraz weekendowe w różnych miastach);
  • warsztaty KinoMana (nauka masażu Lomi Lomi Nui oraz masażu żywiołów Kahi Loa, podstawy hawajskiej filozofii życia, poznanie hawajskich medytacji i rytuałów związanych z żywiołami natury, elementy tańca Hula).
 
Jeśli jesteś spragniony radości, słońca, ciepła, harmonii i piękna w codziennym życiu, dołącz do naszego grona - wiele się nauczysz, poznasz interesujących ludzi i cudownie spędzisz czas.
 
Kontakt:
Małgorzata Szokalska
tel. 0 601 320 690
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


www.mocaloha.pl

Facebook: MOC ALOHA - szkoła tańca i masażu hawajskiegoMeali'iokalani Małgosia Szokalska