Repertuar szkoły jest bardzo zróżnicowany: od lekkiego i radosnego po bardzo głęboki i nastrojowy. Inspiracją jest zarówno muzyka tradycyjna (flamenco puro), jak i najnowsze trendy, takie jak flamenco-pop i flamenco-latino. Repertuar jest bogaty i urozmaicony, ponieważ przez instruktorów szkoły opracowywane są także kompozycje i choreografie oraz nowatorskie aranżacje flamenco.

Na niektóre koncerty zapraszani są znakomici goście z zagranicy. Współpracują z nami cygańscy śpiewacy: Rubin de la Ana, Carmen Fernandez i Melchor Campos oraz tancerz Miguelete. 


Szkoła uczestniczy także w ART FLAMENCO, który jest międzynarodowym projektem, gdzie obok gwiazd hiszpańskiej sceny flamenco występują artyści z innych krajów, także z Polski. Co roku polskiej publiczności prezentowane są wybitne osobowości młodego pokolenia artystów flamenco. Gwiazdą Arte Flamenco 2005 był Andres Peña – laureat I. nagrody na Bienal Flamenco w Sewilli w 2000 roku w kategorii tańca. W kolejnym projekcie Arte Flamenco 2006 wystąpią Rocio Bazan – zwyciężczyni sewilskiego Concurso de Jovenes w kategorii śpiewu oraz Paco Jimeno – laureat tej samej nagrody w kategorii gitary. 

Kontakt:
Marta Dębska tel. 0 501 029 389 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Arturo Muszyński tel. 0 501 35 70 74Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Anna Iberszer Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Magda Siwecka tel. 0 692 289 782 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Karolina Łukaszewicz 0 504 212 979

Szkoła flamenco Triana
Młodzieżowy Dom Kultury im. Wł. Broniewskiego,
ul. Łazienkowska 7 (róg ul. Myśliwieckiej, przy stadionie Legii)
Wejście do budynku MDK, a następnie schodami w dół.


Dojazd autobusami: 108, 171, 162 (Rozbrat, Myśliwiecka) oraz 107, 159, 182, 187, 188, 382, 520 (Trasa Łazienkowska, zejście schodkami w dół)