Warszawski Ośrodek Szambali jest częścią międzynarodowej społeczności Szambala International, skupiającej Ośrodki Szambali na całym świecie. W ośrodkach oferowane są instrukcje do medytacji, sesje medytacyjne, organizowane są weekendowe warsztaty treningu Szambali , programy i wykłady buddyjskie. Linia Szambali łączy w sobie nauki buddyjskie tradycji Nyingma, Kagyu oraz świeckie nauki Szambali przekazane przez tybetańskiego mistrza, założyciela linii - Czogiama Trungpę Rinpocze. Obecnie dzierżawcą linii Szambali jest jego syn - Sakjong Mipham Rinpocze.

Przed pierwszą wizytą w Ośrodku należy umówić się na indywidualne spotkanie z jednym z instruktorów (spotkania są bezpłatne) w celu odebrania instrukcji do praktykowanej tam świeckiej techniki medytacji (siamatha/szine - ywyciszenie umysłu', 'spoczywanie w spokoju').

Kontakt do instruktorów:

Magdalena Pasternak: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Agnieszka Skamel: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Filip Kołodziejczyk: tel. 503 014 344

Sesje medytacyjne:
środa: 18.30-20.00
niedziela: 17.00-18.30

Warszawska Grupa Szambali
tel. +48 692 938 693
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Warszawski Ośrodek Szambali
Śniadeckich 20/21

Facebook
www.shambhala.pl