Fundacja Rozwoju „Oprócz Granic” wpływa na zbliżenie narodów, społeczeństw i państw Regionu Europy Środkowej i Wschodniej poprzez krzewienie wzajemnej wiedzy i informacji oraz uświadamianie wspólnoty kulturowej i wspólnoty interesów. Fundacja wpływa również na wzrost aktywności i partycypacji migrantów, czym przyczynia się do zacieśniania więzi między narodami i społeczeństwami krajów ich pochodzenia z krajem obecnego pobytu.

Ważnym celem FROG jest rozwijanie wzajemnych kontaktów oraz współpracy regionalnej i międzynarodowej w tych środowiskach, którzy podobnie do nas chcą rozwiązywać kwestie i problemy społeczno-ekonomiczne, kulturowe i prawne. Dążymy do podnoszenia kwalifikacji zawodowych specjalistów zajmujących się wdrażaniem rozwiązań z zakresu aktywnej polityki społecznej oraz specjalistów pracujących w instytucjach polityki społecznej lub służbach socjalnych.

Celem działań podejmowanych przez FROG jest także wspieranie promocji Regionu Europy Środkowej i Wschodniej oraz tworzących go krajów.

Bezpłatne poradnictwo dot. legalizacji pracy i pobytu w Polsce. Karty czasowego i stałego pobytu, zezwolenie na osiedlenie się, zezwolenie na pobyt rezydenta długoterminowego UE, polskie obywatelstwo.

Kursy języka polskiego i angielskiego dla cudzoziemców

Kontakt:
tel. 517 459 418
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Fundacja Rozwoju „Oprócz Granic”
ul. Mazowiecka 12 lok. 24

https://www.facebook.com/fundacjafrog/

https://www.migrapolis.pl/en/