Centrum Studiów Polska-Azja (CSPA) to czołowy polski think-tank zajmujący się Azją Dalekiego Wschodu. W skład zespołu wchodzą specjaliści krajów Azji, dysponujący praktyczną wiedzą wyniesioną z wieloletnich doświadczeń pracy na rynkach dalekowschodnich, pobytu w Azji, znajomości miejscowych realiów, języków i kultury.
Od 2008 roku Fundacja zajmuje się wszechstronnym rozpowszechnianiem wiedzy na temat Azji, zarówno poprzez przygotowywanie raportów i analiz dla instytucji prywatnych i państwowych, jak też spotkania, prelekcje, wykłady, szkolenia, seminaria, oraz aktywną współprace z mediami. Oprócz działalności eksperckiej i popularyzatorskiej, dzięki rozlicznym kontaktom, wiedzy i doświadczeniu, oferuje swoją pomoc, polskim firmom, instytucjom i przedsiębiorcom, którzy planują rozpoczęcie swojej działalności w Azji, lub natrafiają tam na trudności.

Fundacja przygotowuje:
Ekspertyzy, raporty – dotyczące branż, produktów, a także szeroko pojęty wywiad gospodarczy. Informację które  przekazująy i zdobywają, zwiększą szanse sukcesu, zmniejszą ryzyko niepowodzenia.
Headhunting – zakładanie oddziałów na Dalekim Wschodzie - rekrutacja odpowiednich pracowników 
Szkolenia 
Konsultacje – eksperci są do Twojej dyspozycji.
 
Centrum Studiów Polska-Azja CSPA:
Adres korespondencyjny:
ul. Nowy Świat 27 lok. 1
00-029 Warszawa
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
+48 501 292 763
www.polska-azja.pl
https://www.facebook.com/poland.asia/info?tab=page_info