Strefa Rytmu to szkoła gry na bębnach etnicznych, sklep z najlepszej jakości instrumentami perkusyjnymi, głównie pochodzącymi z Afryki, oraz agencja artystyczna proponująca bębniarską oprawę artystyczną, afro dance & drums show, a także koncerty zespołów etno/world music - Gadająca Tykwa, Wielbłądy.

Zajęcia z gry na bębnach prowadzi międzynarodowe "ciało pedagogiczne": polski djembefola - Kuba Pogorzelski; grający na djembe i dundunach, Maxime Piazza (Francja/PL) oraz specjalista od latin percussion i gry na congach, Nikodem Bąkowski.

Rytmy Afryki Zachodniej grane na zajęciach: Sorsornet, Macru, Jankadi, Diole, Soko, Fankani, Tiriba oraz wiele innych popularnych w Europie i będących podstawą muzyki granej na bębnach Djembe.

Sklep Strefy Rytmu, prowadzony przez Kubę Pogorzelskiego, oferuje bębny Djembe pochodzące z Afryki Zachodniej - głównie Mali i Gwinei. Kuba Pogorzelski sprowadza do Polski korpusy bębnów i własnymi rękami je wykańcza. Wiąże się to z brakiem odpowiednich materiałów i narzędzi do precyzyjnej obróbki drewna w Afryce. Sprawę utrudnia dodatkowo klimat afrykański. Wykończenie instrumentów jest w 100% autorskie, niezależne od żadnych wymagań narzuconych z góry, dzięki czemu instrumenty są estetyczne i trwałe. Zamówienie można odebrać osobiście lub poprzez kuriera. Sklep daje 24 miesiące gwarancji.

 

Kontakt:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Sklep Strefy Rytmu
https://djembe-sklep.pl/ 
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 608 670 117 (przed wykonaniem telefonu należy uprzedzić drogą smsową o chęci skontaktowania się) 


Centrum Kultur Świata (zajęcia)
ul. Skaryszewska 15, I piętro
03-802 Warszawa
tel. 600 995 122
www.centrumkulturswiata.pl  
Facebook - Centrum Kultur Świata 
Facebook - Strefa Rytmu