W Centrum działają poranne i popołudniowo-wieczorne grupy treningowe m.in. aikido, judo, ju-jitsu, karate, ken-jutsu, muay-thai,  joga i samoobrona dla kobiet. Organizowane są także zajęcia dydaktyczne związane z kulturą i tradycją Dalekiego Wschodu, takie jak origami, język japoński, warsztaty opowieści, gry i zabawy Dalekiego Wschodu.

SOTO - Dalekowschodnie Centrum Kulturalno-Sportowe zostało utworzone przez Aleksandrę i Tomasza Sowińskich, pasjonatów japońskich sztuk walki i miłośników japońskiej kultury i sztuki. 
Ośrodek prowadzony jest w dużej, blisko pięćsetmetrowej hali na warszawskiej bliskiej Woli, przy ul. Karolkowej 28. Obiekt składa się z dwóch dużych sal treningowych z matą, o łącznej powerzchni ok. 300 metrów kwadratowych, recepcji, barku (napoje, snacki, sushi przygotowywane specjalnie przez Restaurację Japońską INABA) i stacjonarnego sklepu, w którym można zaopatrzeć się zarówno w sprzęt treningowy i książki, jak i w oryginalne japońskie artykuły spożywcze i ceramikę.

Zajęcia w Centrum SOTO skierowane są zarówno do najmłodszych - dzieci w wieku przedszkolnym (od 4 roku życia) i ich rodziców oraz dla dzieci w wieku szkolnym, młodzieży i dorosłych. 

SOTO - Dalekowschodnie Centrum Kulturalno-Sportowe
ul. Zwrotnicza 6, 01-217 Warszawa

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sprzedaż sklepowa
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
+48 22 2990130
czynny od poniedziałku do piątku w godz.: 14:00 - 21:00