Grupa wielbicieli języka i kultury Chin tworzy tę Akademię, aby móc dzielić się swoją wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem ze wszystkimi, którzy pragną mówić po chińsku bądź zawodowo zajmować się Chinami.

W Akademii Języka Chińskiego HENHAO dba się o wszystkie grupy wiekowe, zaczynając od dzieci w wieku przedszkolnym po dorosłych. Dostosowano program nauczania do różnych potrzeb i poziomów zaawansowania. Oferowane są kursy standardowe, intensywne, przygotowujące do egzaminu HSK i biznesowe. Ale nie to jest najważniejsze! Sekret polega na tym, że Akademia pomaga poczuć klimat współczesnych Chin. Poznać azjatyckie mody, którymi Chińczycy żyją, filmy, które oglądają, muzykę, która ich porusza. Dzięki temu nauka przestanie kojarzyć Wam się wyłącznie z siedzeniem nad książkami a czas obcowania z językiem chińskim mimowolnie się wydłuży. To tak, jakbyście ten czas spędzili w Chinach!

HENHAO Akademia Języka Chińskiego
Widok 20 lok. 2, 00-023 Warszawa
tel. (22) 654-12-11, tel. kom. 697-282-829
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
https://szkolnictwo.pl/index.php?id=H05717
https://www.educaedu.pl/instytucje-edukacyjne/akademia-jezyka-chinskiego-henhao-uni379