Polsko-Chińskie Stowarzyszenie kung fu wu-shu prowadzi Mistrz Zhang Feng Jun. Stowarzyszenie obejmuje szkołę walki w stylach: Shaolin Quan [Shaolin Chuan], Taijiquan [Tai Chi Chuan], Ba Gua Zhang [Pa Kua Chang] - "Dłoń Ośmiu Trygramów", Xing Yi Quan [Hsing-I Chuan] - "Pięść Pięciu Elementów", Chin Na oraz Sanda. Ponadto w szkole naucza się techniki Qi Gong [Chi Kung] i masażu leczniczego.
 
O mistrzu
 
Pan Zhang Feng Jun jest wybitnym ekspertem chińskiej sztuki walki Wu Shu. Stale doskonali swoje umiejętności od ponad 40 lat.
W wieku 10 lat rozpoczął naukę stylu Shaolinquan w szkole mistrza Li Yong Wang'a, u którego ćwiczył aż do ukończenia szkoły średniej. Następnie wstąpił do Chińskiej Akademii Wu Shu w Pekinie, gdzie uczył się różnych stylów Wu Shu. Szczególnie upodobał sobie styl Shaolinquan, który doskonalił pod okiem mistrza Xie Zhi Kui a także style wewnętrzne: Baguazhang i Hsing-I (mistrz Sun Zhi Jun), Chen Taichi (mistrz Feng Zhi Qiang). W krótkim czasie dał się poznać jako wybitnie zdolny i sumienny uczeń, ćwiczący po kilka godzin dziennie, poza zajęciami obowiązkowymi na uczelni.
Jako "TUDI" (najbliższy uczeń mistrza) spędzał wszystkie wolne chwile w domach swoich mistrzów, poznając najbardziej strzeżone tajemnice Wu Shu. W tym też czasie zapoznał się z podstawami chińskiego masażu leczniczego oraz Qigong'u.Mistrz Zhang Po ukończeniu Akademii Wu Shu rozpoczął pracę w Instytucie Wu Shu w Pekinie, gdzie nadal pogłębiał swoją wiedzę i umiejętności w sztuce walki i Qigong. Jednocześnie podjął pracę w Chińskim Zrzeszeniu Wu Shu pełniąc funkcję jednego z głównych organizatorów zawodów krajowych oraz międzynarodowych w Wu Shu na terenie Chin.
       
Obecnie Mistrz Zhang Feng Jun na stałe mieszka w Warszawie, gdzie prowadzi zajęcia Kung Fu oraz leczy za pomocą sprawdzonych metod tradycyjnej chińskiej medycyny. Uczniowie mieszkający w Warszawie mogą regularnie uczestniczyć w prowadzonych przez niego zajęciach. Adepci z innych miast mogą uczestniczyć w regularnych seminariach oraz obozach. 

Gabinet Kang Yuan
 
Masaż tui na to starożytny chiński sposób leczenia; stosowano go już 2000 lat temu. Obecnie, obok starych, wypróbowanych zasad, specjaliści wprowadzają ulepszenia opierając się na naukowych osiągnięciach w dziedzinie medycyny. 
 
Leczenie masażem tui na odbywa się bez użycia środków farmakologicznych. Jego podstawową zasadą jest przekazywanie energii z zewnątrz i pobudzanie Qi, energii własnej pacjenta, poprzez silne uciskanie określonych punktów na jego ciele (często zbieżnych z punktami akupunktury). Energia zostaje jakby wtłoczona do kości lub osłabionego narządu.

 
Kontakt:
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel: 601 053 398
http://www.nanbei.pl/kontakt/#