Szkoła językowa Centrum Europy w Warszawie wyróznia się tym, że tutaj są predstawione rzadkie języki, ktorym w innim miejscu nie da się nauczyc.  Prowadzi kursy języka norweskiego, szwedzkiego, niderlandzkiego, angielskiego oraz wielu innych języków obcych.  Szkoła jest członkiem Norweskiego Forum Biznesu oraz Skandynawsko-Polskiej Izby Gospodarczej.  

To jest centrum egzaminacyjnym TELC, CNaVT (międzynarodowego egzaminu z języka niderlandzkiego) oraz SWEDEX (międzynarodowego egzaminu z języka szwedzkiego). Zajęcia prowadzone na różnych poziomach zaawansowania, uwzględniając potrzeby i oczekiwania każdego słuchacza. Poza nauczaniem języków obcych i przygotowaniem do egzaminów (np. TELC) w ofercie również profesjonalne usługi naszego biura tłumaczeń.  

W ofercie kursów znajdują się zajęcia grupowe w semestrze wiosennym z następujących języków: szwedzki, norweski, fiński, niderlandzki, duński, czeski, chorwacki oraz angielski i rosyjski. 

Nauka w trybie grupowym lub indywidualnym. 

Adres
ul. Wspólna 56 (I piętro)

Kontakt: 
tel: 22 629 45 88
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.ce.edu.pl

Facebook